Skontaktuj się z nami

TAXUS SI Sp. z o.o.

ul. Płomyka 58

02-491 Warszawa

NIP: 526-217-39-45

REGON: 012973704

Tel. +48 22 824 58 96

Fax: +48 22 631 52 12

NASZ ZESPÓŁ

Bogusław Popis

(Prezes Zarządu)

e-mail: bpopis@taxussi.com.pl

tel: +48 605 404 416

Maciej Cypel

(Kierownik Zespołu)

e-mail: mcypel@taxussi.com.pl

tel. +48 790 012 179

Katarzyna Szyc

(Specjalista ds. analizy danych)

e-mail: kaszyc@taxussi.com.pl

tel. +48 505 898 323

Michał Wagner

(Specjalista ds. marketingu)

e-mail: mwagner@taxussi.com.pl

tel. +48 534 928 990

Monika Mierzejewska

(Asystentka Zarządu)

e-mail: mmierzejewska@taxussi.com.pl

tel. +48 603 997 977

Jakub Maliszewski

(Programista)

e-mail: jmaliszewski@taxussi.com.pl

Na co dzień mamy zaszczyt współpracować z najlepszymi specjalistami w swoich branżach :

 

  1. Bogusław Borusiewicz (Taxus UL Sp. z o.o.)

  2. Stanisław Pagacz (Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk)

  3. Julia Witczuk (Muzeum i Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk)

  4. Anna Zmarz (Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego)

  5. Cezary Janas (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych)

  6. Bartłomiej Janas (Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych)

  7. Zbigniew Borowski (Instytut Badawczy Leśnictwa)

ul. Płomyka 58 02-491 Warszawa

Tel. +48 22 824 58 96

NIP: 526-217-39-45

REGON: 012973704

© 2018  TAXUS SI sp. z o.o.  wszystkie prawa zastrzeżone

TOP